Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Disney+’in son yılların en çok konuşulan dizisi olan ‘The Bear’, 3. sezonuyla izleyicilerle buluşmaya devam edecek

Olivia Colman’dan Jamie Lee Curtis’e, Bob Odenkirk’ten Sarah Paulson’a yıldız isimlerin konuk oyuncu olarak yer aldıkları unutulmaz 2. döneminin akabinde ‘The Bear’ cephesinden müjdeli haber geldi. Başrol oyuncusu Jeremy Allen White’a Altın Küre Mükafatı kazandıran dizi, 3’üncü dönemiyle geri dönecek. 

İlk dönemiyle büyük muvaffakiyet yakalayan ve yılın en çok konuşulan işlerinden birine dönüşen, ikinci dönemiyle ise kültürel bir fenomene dönüşen ‘The Bear’, izleyicilerine hasret duygusu çok yaşatmayacak. Dizi, 3’üncü dönemiyle seyircilerle buluşmaya devam edecek. 

Christopher Storer’ın yaratıcı koltuğunda oturduğu ve 13 kolda Emmy Ödülü’ne aday gösterilmiş, başrol oyuncusu Jeremy Allen White’a Altın Küre Mükafatı kazandırmış dizi son döneminde, izleyicileri kirli sandviç lokantalarını bir sonraki basamağa geçirip hoş bir yere dönüştürmeye çalışırken kendi dönüşüm öykülerini izlediğimiz mutfak takımıyla bizi seyahate çıkarmıştı. Her biri geçmişle yüzleşmek ve gelecekte kim olmak istediklerini hesaba katmaya çalışırken onlara Olivia Colman, Jamie Lee Curtis, Sarah Paulson, Bob Odenkirk, Gillian Jacobs, Will Poulter, Jon Bernthal, Molly Gordon ve Joel McHale gibi yıldız isimler de eşlik etmişti. 

Yeni döneme dair tüm ayrıntıların şimdiden heyecan ve merakla beklendiği ‘The Bear’, sadece Disney+’tan izlenebilecek. 3’üncü dönemden evvel izlemeyen yahut hatırlamak isteyenler için birinci iki dönem platformdan seyredilebilir. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Nejat İşler'in Başrolünde Yer Aldığı Üçlemenin İkinci Filmi Kötü Adamın 1O Günü, 18 Ağustos'ta Netflix'te

Yoruma kapalı.