Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Deposite outlet mall’de garaj günleri başlıyor

ALIŞVERİŞ İÇİN GARAJ DOLUSU SEBEBİNİZ VAR

DEPOSİTE OUTLET MALL’DE GARAJ GÜNLERİ BAŞLIYOR

365 gün indirimin adresi Deposite Outlet Mall’da Garaj Günleri başladı. 11 – 19 Kasım tarihleri ortasında gerçekleşecek indirim günlerinde alışveriş severler, ulusal ve milletlerarası markalara outlet fiyatlarla sahip olma bahtını yakalayacak.

Avrupa yakasının gelişim bölgesi olan İkitelli ve Başakşehir’in buluşma noktasında bulunan Deposite Outlet Mall’un beklenen Garaj Günleri başladı. Ailecek bütün gereksinimlerin alınacağı ve moda severlerin dolaplarını yenilemek için bekledikleri indirim günleri birbirinden özel markalarla 19 Kasım’a kadar devam edecek.

Otopark alanında “İndirim Üzerine İndirim” mottosuyla düzenlenen Garaj Günleri aktifliği, 11 – 19 Kasım tarihleri ortasında ortalarında Boyner, LC Waikiki, FLO, Kiğılı, Lufian üzere ünlü markaların olduğu 30’u aşkın marka inanılmaz fiyatlarla alışveriş imkanı sunacak.

Deposite Outlet, ulusal ve memleketler arası Puma, Altınyıldız, Mavi, Boyner Outlet, Paulmark, LC Waikiki, Flo üzere seçkin markalarıyla İstanbul ve Başakşehir’in en dikkat çeken çıkarlı alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyor. Keyifli ve toplumsal bir alışveriş alanı sunmak ismine 30 milyon TL’lik bir yatırımla yenilenen Deposite Outlet Mall müşterilerine özgün bir alışveriş tecrübesi sunuyor. Çocukların da düşünüldüğü AVM’de Avrupa yakasının en büyük açık oyun parkı “PARKY” ile çocuklar da cümbüş dolu vakitler geçirebiliyor.

En Lezzetli Mola

Ziyaretçilerin alışveriş günlerini tatlandırmak üzere restoran, kafe, büfe ve yöresel lezzetlerden oluşan mağazalar da outlet içinde yer alıyor. Köfteci Yusuf, Nokul, Mersinli, Pizza Hut, Köşkeroğlu, Gloria Jeans, Palmedo, Sarıyer Metro Börekçisi ve Starbucks mağazaları yanı sıra kırtasiye alışverişleri için Avansas ve market gereksinimleri için File market hizmet veriyor. Havadar ortama sahip bahçede yemek molaları, iş yemeği toplantıları ve bilgisayar başındaki mesailerde ziyaretçiler nefes molaları da verebiliyor.

İlginizi Çekebilir;  Fitch Ratings'den "AAA" Onayı

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.