Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Dalaman Alemdar Caddesine Sıcak Asfalt

Muğla Büyükşehir Belediyesi vilayet genelinde alt ve üst yapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gruplar ilçelerde sıcak asfalt ve parke kaplama çalışmalarına devam ediyor.

Büyükşehir Alemdar Caddesine 2750 Metre Sıcak Asfalt Yapacak Ekipler çalışmalar kapsamında Dalaman ilçesi Alemdar Caddesi ve muhtelif mahallelerde önümüzdeki günlerde yol, alt yapı ve üst yapı çalışması başlatacak.

Büyükşehir Belediyesi gruplar Alemdar Caddesi üzerinde trimer hafriyatı, ptm serimi gerçekleştirdikten sonra 2750 metre sıcak asfalt çalışması gerçekleştirecek. Cadde üzerinde sıcak asfalt çalışması tamamlanmasının ardından kavşak çalışması başlıyor.

10 İlçede 193 km Yol Yapıldı

Muğla Büyükşehir Belediyesi 2023 yılı yol üretim programı dâhilinde 160 Milyon TL’lik yatırımla 10 ilçede toplam 40 mahallede başlattığı 207 km’lik yol çalışmasını sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında Köyceğiz, Marmaris, Menteşe, Milas, Fethiye, Yatağan, Kavaklıdere, Ortaca, Datça ve Seydikemer İlçelerinde sathi kaplama çalışmalarında bu güne kadar 193 km yol çalışması tamamlandı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Yerel Yönetimler Eğitim Kurulu Bayraklı'da toplandı

Yoruma kapalı.