Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Çocuklar için ‘Kağıt Hamurundan Kap Boyama Atölyesi’ 

 
Çocuklar için ‘Kağıt Hamurundan Kap Boyama Atölyesi’ 

Trump Arka Gallery’de 

 

Trump Alışveriş Merkezi’nin stant alanı Trump Arka Gallery, 28 Ekim Cumartesi günü çocuklar için özel bir atölyeye mesken sahipliği yapacak. Sanatçı Nuray Lüküs ile ‘Kağıt Hamurundan Kap Boyama Atölyesi ’ne katılacak olan çocuklar; kağıt hamurunun sihirli dünyasına adım atacak, kağıdın nasıl şekillendirildiğini ve boyandığını öğrenirken bir yandan yaratıcılıklarını geliştirecek bir yandan da keyifli vakit geçirecekler.

 

Yaratıcı atölye çalışmaları ile çocukları sanatın büyülü dünyası ile buluşturan Trump Arka Gallery, 28 Ekim Cumartesi günü özel bir aktifliğe mesken sahipliği yapacak. 

Sanatçı Nuray Lüküs, çocuklarla ‘Kağıt Hamurundan Kap Boyama Atölyesi’ gerçekleştirecek. Çocuklar atölyede; kağıt hamurunun sihirli dünyasına adım atacak, kağıdın dönüşümünü gözlemleyecekler. Kağıdın nasıl hamura dönüştüğünü, şekillendirildiğini ve boyandığını öğrenerek, kağıdın ‘ileri dönüşüm’ hallerini keşfedecekler. 

Atölye kapsamında, geri dönüşüm gereçleriyle evvelce hazırlanmış kurutulmuş kapları istedikleri formda renklendirecek olan çocuklar bir yandan yaratıcılıklarını geliştirecek bir yandan da keyifli vakit geçirecekler.

Atölye, 28 Ekim Cumartesi günü saat 15:00’te başlayacak. Atölyeye iştirak fiyatsız fakat öncesinde ön kayıt yaptırılması gerekiyor.  

 

Ayrıntılı Bilgi ve Kayıt İçin: www.trumpalisverismerkezi.com / 0212 348 78 67

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Bosch, Uludağ Üniversitesi Makine Topluluğu Teknoloji atölyesini yeniledi

Yoruma kapalı.