Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Çizgi film karakterleri Maşa ile Koca Ayı, 16-17-18 Kasım tarihlerinde Park Afyon AVM’de

Çizgi sinema karakterleri Maşa ile Koca Ayı,

16-17-18 Kasım tarihlerinde Park Afyon AVM’de
 

#şehrinbuluşmanoktası Park Afyon AVM, okulların orta tatile girmesiyle birlikte minik ziyaretçileri için hoş ve eğlenceli bir aktiflik hazırladı. Çocukların büyük bir beğeniyle izlediği Maşa ve Koca Ayı, 16-17 ve 18 Kasım tarihlerinde Park Afyon AVM’nin konuğu olacak. Çocuklar için eğitici ve öğretici bilgilerin yer aldığı Maşa ile Koca Ayı gösterisi, günde üç seans halinde ve fiyatsız gerçekleşecek.

 

Zafer Bölgesi’nin en beğenilen alışveriş merkezi Park Afyon AVM, çocukların büyük bir beğeniyle izlediği Maşa ile Koca Ayı’yı ağırlamaya hazırlanıyor. Maşa ile Koca Ayı, okulların orta tatilde olduğu 16-17-18 Kasım tarihlerinde minik hayranlarıyla buluşacak.

 

Maşa isminde küçük bir kız ile sirkten emekli olan Mişka isminde bir ayı ortasında geçen maceraları husus edinen canlı şov, çocuklar için eğlendirici ve öğretici bilgiler içeriyor. Meraklı ve çok yaratıcı olan Maşa, birbirinden komik maceralara atılırken gerçek arkadaşlık, insanların birbirine paha vermesi, yaratıcılıkta hudut tanımamak ve temel yetenekler hakkında bilgiler de veriyor.

 

16-17-18 Kasım tarihlerinde Park Afyon AVM’nin eksi 1’inci katında gerçekleşecek ve Maşa ile Koca Ayı’nın maskot karakterleriyle başlayacak aktiflik, sahne aktiviteleriyle devam edecek. Çocuklar, Maşa ve Koca Ayı’nın en sevilen müziklerini dinleyip onlarla dans edip eğlenecek ve birebir vakitte hatıra fotoğrafları çekilebilecek. Günde üçer seans halinde olmak üzere, 14.00 16.00 18.00 saatlerinde gerçekleşecek aktiflikte yer alarak sizde bu eğlenceli macerada yer alabilirsiniz. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Uzmanlardan tercih yapacak adaylara uyarı! Hayat bir tercih, son karar sizin!

Yoruma kapalı.