Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Çimsa CMO’su Onur Yazgan Türkiye’nin En Etkin 50 CMO Listesinde

Çimsa Beyaz Çimento ve Özel Eserler Pazarlama&Satış Genel Müdür Yardımcısı Onur Yazgan, her yıl klasik olarak gerçekleştirilen ve 800’den fazla şirkette pazarlama alanındaki yöneticilerin değerlendirildiği “Türkiye’nin En Faal 50 CMO” listesinde yer aldı. 

 

2023 yılı ‘En Faal 50 CMO’ araştırmasında listeye giren pazarlama önderlerine mükafatları dün akşam düzenlenen CMO Summit 2023’te takdim edildi. Çimsa Beyaz Çimento ve Özel Eserler Pazarlama&Satış Genel Müdür Yardımcısı Onur Yazgan, her yıl klasik olarak gerçekleştirilen “Türkiye’nin En Aktif 50 CMO” listesinde yerini aldı.

 

1 Ocak 2020 tarihinden bu yana Beyaz Çimento ve Özel Eserler Pazarlama&Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak misyon yapan Onur Yazgan Çimsa’nın beyaz çimento ve özel eserlerinin yeni pazarlarla buluşmasında kıymetli çalışmalara öncülük ediyor. 

 

Adayların muvaffakiyet kriterlerindeki performanslarının ve yetkinliklerinin Müracaat Konseyi tarafından incelenmesiyle belirlenen En Aktif 50 CMO listesinde bu yıl da ulusal ve memleketler arası ölçekte farklı dallarda faaliyet gösteren şirketlerin pazarlama başkanları yer aldı. DataExpert katkıları ve BMI Business School tarafından yürütülen araştırmada bu yıl 800’den fazla şirkette pazarlama alanındaki yöneticilerin tesir ve yetkinlikleri değerlendirildi.

 

Türkiye’nin En Aktif 50 pazarlama önderinin belirlendiği araştırma, Türkiye’de açıklanan 500 listeleri, borsada süreç gören şirketler, holdingler ve araştırmaya yapılan müracaatlar üzerinden gerçekleştirildi ve 800’ün üzerinde tertip belirlendi. Cirosal büyüklüğü, etkin büyüklüğü, çalışan sayısı, tertibin bölümdeki saygınlığı üzere kriterlerle araştırmaya dahil edilen tertiplerin üst seviye pazarlama yöneticilerine ulaşıldı. Elde edilen datalar, İstişare Heyeti tarafından tahlil edildi, oylama ve değerlendirmeleri sonucunda performanslarıyla dikkat çeken başkanlar bu yılın sıralamasını oluşturdu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  'Influencer' işbirliğiyle pazarlama dünyadaki ticaretin yüzde 16'sını oluşturuyor

Yoruma kapalı.