Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Canon, 3. Kez Salomon Cappadocia Ultra-Trail®’ı Sponsor Olarak Destekliyor

Türkiye’nin en değerli spor tertiplerinden biri olan Salomon Cappadocia Ultra-Trail®, 10. yılında Kapadokya’nın büyülü atmosferinde dünyanın dört bir yanından gelecek atletleri ağırlamaya hazırlanıyor. 14-15 Ekim tarihlerinde 50’yi aşkın farklı ülkeden iştirakle gerçekleştirilecek yarışta, Kapadokya’nın hayalle gerçeği buluşturduğu eşsiz coğrafyası altında sportmenler muvaffakiyetle koşarken Canon da bu yıl 3. defa bu özel aktifliği sponsor olarak desteklemeye devam ediyor. 

 

2014 yılından bu yana Kapadokya’nın uçtan uca çevrelenmiş yüksek platolarında ve vadilerinde gerçekleşen Salomon Cappadocia Ultra-Trail®, bu yıl 50’nin üzerinde farklı ülkeden gelecek atletlere 14-15 Ekim tarihlerinde mesken sahipliği yapacak. 

 

Dünyada ve Türkiye’de patika koşuları ortasında üst seviye yarış tecrübesi yaşatmasıyla fark yaratan Salomon Cappadocia Ultra-Trail®, üç farklı parkuru ve çeşitli grup oyunları ile Kapadokya’nın eşsiz tabiatı ve tarihinde katılan herkese eşsiz bir tecrübe yaşatacak. 

 

Kapadokya’nın büyüleyici hoşluğu altında yüksek platolar ve vadilerden geçerek gerçekleşecek bu eşsiz patika koşusu yarışında Cappadocia Ultra Trail® – CUT 119 km’lik parkurla tertibin ana yarışı olurken Cappadocia Medium Trail -CMT, 63 km ve Cappadocia Short Trail-CST 38 km’lik parkuruyla atletlere üst seviye bir yarış  deneyimi sunmayı vadediyor.

 

Kurumsal ideolojisi Kyosei; “ortak yarar için birlikte yaşamak ve çalışmak” olan ve kültür, sanat ve spor faaliyetlerini desteklemenin ideolojisinin özünü yansıtmak ismine en bedelli araç olduğuna inan Canon, geçtiğimiz iki yıldan sonra bu yıl da Cappadocia Ultra Trail’i sponsor olarak destekliyor. Tüm yarış sürecinin Canon kameralarla ölümsüzleştirilecek olmasının yanında, Canon yarış süreci boyunca da sergileyeceği eserler ve gerçekleştireceği aktivasyonlarla alanda isminden kelam ettirecek. Üstelik yarışın Uçhisar’da bulunan check-point noktasına, yeniden geçtiğimiz yıllarda olduğu üzere Canon ismi verilecek.  

İlginizi Çekebilir;  Başkan Ceritoğlu sengel saha çalışmalarını yerinde inceledi

 

Canon Eurasia Ülke Yöneticisi Alexandre Emeryk; “Markamızın, işletmemizin ve sponsorluk dayanaklarımızın temelinde yatan Kyosei ideolojimiz “ortak yarar için birlikte yaşamak ve çalışmak” kapsamında attığımız her adımın hem Canon hem de dünya için yarar sağladığına inanıyoruz. Salomon Cappadocia Ultra-Trail da spor, tabiat, tarih üçlüsüne verdiği kıymet ile bu kapsamda attığımız adımlardan sırf bir tanesi. 10. yılını kutlayan bu eşsiz aktifliğin arka arda 3 yıldır sponsoru olmaktan memnunluk ve gurur duyuyoruz.” diyerek hislerini paylaştı. 

 

Yarış mühleti boyunca aktiflik alanında yer alacak standı ile görüntüleme teknolojilerine dair eserlerini sergileyecek olan Canon’un, 2023 yılı içerisinde lansmanı yapılan ve içerik üreticilerine özel olarak tasarlanan vlog kamerası PowerShot V10’un yanı sıra yeni konsept eserlerinden PowerShot ZOOM stantta yerini alacak.

 

Ayrıca kompakt yapısıyla beğeni toplayan fotoğraf yazıcıları Selphy CP1500, QX10 ve Zoemini S2 Canon standında iştirakçilerle buluşturulurken EOS R sisteminin 5. yılını kutlamak üzere bu sene lansmanı yapılan giriş düzeyi aynasız fotoğraf makinesi EOS R100 ve profesyonel fotoğrafçılara hitap eden en gelişmiş aynasız fotoğraf makinesi olan EOS R3 de etkinlik boyunca iştirakçilerin keşif ve tecrübesine sunulacak. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.