Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Canerkek’den Kızılay’ın İyilik Projelerine destek

Türk Kızılay Meram Şubesi’nin uygunluk projelerine fon dayanağında bulunan Canerkek Spor Giysi CEO’su Tayfur CANERKEK’e, Türk Kızılay Meram Şube Lideri Mustafa AYDIN Teşekkür Dokümanı takdim etti.

İlimizi Sporjinal markası ile temsil eden Canerkek Spor Giysi ailesi, Türk Kızılay’ın 155 yıl evvel başlayan bitmeyen uygunluk seyahatinde birlikte yürümek ve bu kocaman Kızılay ailesinin bir modülü olmak için adım atmaya devam ediyor. Asrın felaketi olarak nitelendirilen 6 Şubat zelzelesinde Türk Kızılay Meram Şubesi’ne depremzede vatandaşlarımıza ulaştırılmak üzere kıyafet ve ayakkabı yardımı yapan Canerkek Spor Giysi ailesi, her yıl 29 Ekim – 4 Kasım’da kutlanan Kızılay Haftası’nda Meram İlçesi’nde eğitim gören gereksinim sahibi öğrencilere ikram edilmek üzere Türk Kızılay Meram Şubesi’ne 2000 adet ayakkabı yardımında bulundu.

Türk Kızılay Meram Şube Lideri Mustafa AYDIN, Yaşadığımız doğal afetler ve insani yardım çalışmalarında gönüllülük faaliyetlerine katılarak Türkiye’nin güzellik hareketine takviyesini esirgemediği ve Türk Kızılay’ın merhamet elinin binlerce insanımıza ulaşmasına vesile olduğu için Canerkek Spor Giysi CEO’su Tayfur CANERKEK’e şükranlarını sunduğunu söz etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Türkiye'deki iş dünyası liderleri "yeşil dönüşüm"ü sahipleniyor

Yoruma kapalı.