Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Bu kış evinizde gri ve antrasit tonlarına yer açın

Bu kış konutunuzda gri ve antrasit tonlarına yer açın

 

Boyanın ustası Düfa, su bazlı, kokusuz, etraf dostu boyalar ile konutunuzda her mevsimde boya yapabilmenize imkan sunuyor.  Düfa’nın varlıklı renk kartelasında bu yılın trend renkleri olarak gri ve antrasitin tonları öne çıkıyor.

 

Evinizi yenilemek denildiğinde birinci adım duvarlardan yani boya yapmaktan geçiyor. Boya vakti olarak  akla bahar ayları gelse de su bazlı, kokusuz boyalarla artık her mevsimde boya yapılabiliyor. Üstelik yeni kuşak boyalarla bir ustaya muhtaçlık duymadan, kendi başınıza kolaylıkla boya yapabilmeniz de mümkün… Son dönemde popüler konut dekorasyon renkleri arasında gri ve tonları yer alıyor. Gri ve tonlarını bir ortada kullanmak, bir duvarı başkasından farklı bir tona boyamak meskeninize çağdaş bir hava da katıyor.

 

Boyanın ustası Düfa, güçlü renk kartelasında yer alan su bazlı, kokusuz, etraf dostu duvar boyalarının yanı sıra astarlar, tavan boyalarıyla konutlarımızı kışa hazırlıyor. Düfa, bu yılın trend renkleri gri ve antrasitin farklı tonlarıyla duvarlara eşsiz bir dokunuş yapıyor. Birinci katı yarım saat üzere kısa müddette kuruyan Düfa su bazlı boyaların tam kuruması ise 24 saat sürüyor. Bu sayede konutlarda günlerce süren boya dağınıklığına son veren Düfa, kolaylıkla uygulanabiliyor. Ayrıyeten yüksek örtücülüğü, nefes alma, küf ve mantarları tedbire özellikleriyle de dikkat çekiyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Jotun, Cumhuriyet'in 100. yılı onuruna 100 okul boyuyor 

Yoruma kapalı.