Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Brand week istanbul için geri sayım başladı

BRAND WEEK ISTANBUL İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI!

 

Yılın en ilham verici haftası Brand Week Istanbul, 

“Yeniden düşün, Yine yarat, Tekrar inşa et” temasıyla 6-10 Kasım tarihleri ortasında Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor. Şenlik, Türkiye’nin ve dünyanın en yaratıcı isimlerini, iş dünyasının ezber bozan uzmanlarını ve trendlere taraf veren fikir başkanlarını bir ortaya getiriyor.   

 

Yılın en ilham verici haftası Brand Week Istanbul için geri sayım başladı. “Yeniden düşün, Yine yarat, Yine inşa et” temasıyla 6-10 Kasım tarihleri ortasında Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan şenlik, Türkiye’nin ve dünyanın en yaratıcı isimlerini, iş dünyasının ezber bozan uzmanlarını ve trendlere taraf veren niyet başkanlarını bir ortaya getiriyor.   

 

İlham, bilgi, tecrübe ve networking…

Dünyanın en büyük yaratıcılık şenliklerinden olan Brand Week Istanbul 2023 yılında da çarpıcı ve kapsamlı bir programla karşılıyor iştirakçilerini. Kültür ve teknoloji başta olmak üzere Türkiye ve dünyadaki gelişmelere yönelik araştırmaların, içgörülerin ve yeniliklerin buluşacağı şenlik bu yıl da sunduğu ilham, bilgi, tecrübe ve networking fırsatlarıyla öne çıkıyor.  

 

Yaratıcılık, sürdürülebilirlik, strateji, marka idaresi, lüks, kurumsal irtibat, dijital ticaret, yapay zekâ, içerik ve yeni medya üzere disiplinler kapsamında hayata geçirilen eğitim ve sertifika programları Brand Week Istanbul iştirakçilerine mesleklerinde derinleşme imkânı vaat ediyor. Üst seviye yöneticiler için kurgulanan Insight Zirvesi ise belirsizlik devirlerinde iş idaresinin ipuçlarını veriyor.     

 

Networking seçenekleriyle yaratıcı sanayi temsilcilerinin vizyonlarını, tecrübelerini ve öngörülerini paylaşabileceği şenlikte cümbüş programı da dopdolu. Radar İstanbul Açıkhava Sahnesinde BabaZula, Kerem Gürsev ve Fatih Erkoç müzik ziyafeti sunarken, İstanbul Güldürü Festivali’nden Laura Smyth veLesli Karavil de performanslarıyla Brand Week Istanbul’daki yerlerini alıyor.   

İlginizi Çekebilir;  Sıla'dan İstanbul Festivali'ne Yakışan Final

 

131 milyonun ne izleyeceğine karar veren Kathleen Finch ve Top Gear sunucusu Richard Hammond bir arada

Aylık 131 milyon izleyicisiyle, ABD’nin 30 medya markasını yöneten Warner Bros Discovery Inc. CEO’su Kathleen Finch ile “Top Gear” ve “The Grand Tour” sunucusu, ödüllü gazeteci Richard Hammond Brand Week Istanbul konuşmacıları ortasında. İki isim 8 Kasım günü “Medyanın Değişen Yüzü: Yeni Mecralar Çağında Nasıl Şimdiki Kalınır?” başlıklı sunumlarıyla yaratıcı yayıncılığın ve içerik idaresinin en yeni dinamiklerini paylaşacak. 

 

Bu yılın onur konuğu Uğur Yücel!

Her sene sanat dünyasından duayen bir ismin onur konuğu olarak ağırlandığı şenlikte bu yılın onur konuğu Uğur Yücel. Sinema, tiyatro, üretim, müzik, dram ve mizah dünyalarını buluşturduğu çoklu kimliğiyle yaratıcılığın daima şimdiki kalan ismi Yücel, 8 Kasım’da “Yıkmak ve Yine Yaratmak Ortasında Sanatçı” başlıklı oturumda Brand Week Istanbul iştirakçileriyle buluşacak. 

 

Pazarlama bağlantısının, markalar dünyasının, yaratıcı sanayilerin başkanları buluşuyor

İş dünyasına ve yaratıcı sanayilere taraf veren isimler de bu yıl Brand Week Istanbul sahnesinde.  Sürdürülebilir bağlantı aktivisti Thomas Kolster, Avrupa’nın en çok ödüllü kreatif yöneticisi Bruno Bertelli, marka tecrübesi uzmanı Dr. Darren Coleman, insani yarar odaklı büyüme stratejileri mimarı Frank van den Driest, Lady Gaga, Usher ve Barack Obama üzere isimlerin dijital stratejilerini şekillendiren Mark Adams, teknoloji ve inovasyon lideri Tom Goodwin gibi isimlerle markalar dünyasının geleceği tüm ayrıntılarıyla Brand Week Istanbul programında. 

 

Üst seviye yönetici perspektifi ve karar almanın incelikleri

Brand Week Istanbul geçmiş ve yeni tecrübelerini, geleceğe yönelik öngörülerini ve stratejik tahlillerini aktaracak küresel marka başkanlarını de buluşturuyor. Unilever Küresel Chief Veri Officer’ı Andy Hill, L’Oréal’in Hoşluk Teknolojileri Küresel Direktörü Béatrice Dautzenberg, Sabancı Holding eski CEO’su Mehmet Göçmen, Garanti Bankası eski Genel Müdürü Akın Öngör ve global teknoloji lideri Ayşegül İldeniz bu isimlerden yalnızca birkaçı.

İlginizi Çekebilir;  AOSB Deresi'nde temizlik çalışmaları sürüyor

 

Latife Tekin, Murathan Mungan ve kaç usta kalemden imza günleri

Türk edebiyatının yaşayan iki efsanesi Latife Tekin ve Murathan Mungan, sevilen yazarlar Hakan Günday ve Müge İplikçi, içgörülü tespitleriyle çağdaş çalışma şartlarını inceleyen ekonomist Guy Standing ve Slumdog Millionare kitabının yazarı Vikas Swarup festivaldeki sunumlarının akabinde kitaplarını imzalamak üzere okurlarıyla buluşacak. 

 

Sinema ve Televizyon dünyasının yıldız isimleri

Streaming platformlarındaki içerik üretiminin geleceği, Şahsiyet dizisinin mimarları Onur Saylak, Hakan Günday ve Ateş İnce tarafından paylaşılacak. Kızılcık Şerbeti dizisinin yıldızları Doğukan Güngör, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Müjde Uzman, Ali Sunal moderasyonunda sahne alacak. Afganistan’ın ödüllü yönetmeni Sahraa Karimi, yönettiği sinemalarda kıssa anlatıcılığını besleyen şiddetli şartları ve bayan kahramanlarının tecrübelerini aktaracak. Sinefiller için düzenlenen Sinema Okuma Seansları ise, sinema eleştirmeni Mehmet Açar eşliğinde teknoloji ve yapay zekâ odaklı kült sinemaları izleme fırsatı sunacak.   

 

Yıldızlı şeflerden özel hikâyeler

Türkiye’nin çift Michelin yıldızlı birinci restoranının şefi Fatih Tutak 10 Kasım günü gastronomik muvaffakiyetinin sırlarını Brand Week Istanbul’da aktaracak. “Türk Mutfağında Mahallî Lezzetin Yaratıcı Gücü” başlıklı oturumda ise Michelin 1 & Green Star, Best 50 Ödüllü Restoran Neolokal’in Kurucu Şefi Maksut Aşkar, Sosyal Gastronomi Şefi Ebru Baybara Demir ve Dilara Koçak bir ortaya gelecek.  

 

Yılın en ilham verici haftası Brand Week Istanbul, bir ortaya getirdiği sanatkarlar, filozoflar, ekonomistler, teknoloji ve inovasyon başkanları, kreatif yöneticiler ve CEO’larla iştirakçileri için 11’inci defa yeni ufuklar sunmaya hazırlanıyor. 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.