Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Bodrum’un Yüzü Belgeseli 29 Ekim 2023’te Seyirciyle Buluşuyor!

Bodrum’un Yüzü Belgeseli 29 Ekim 2023’te Seyirciyle Buluşuyor!

Dünya genelinde gelen ziyaretçilerin gönlünde taht kurmuş olan büyüleyici tatil beldesi Bodrum, Cumhuriyetimizin 100. Yılında 29 Ekim 2023 tarihinde yayınlanacak olan “Bodrum’un Yüzü” belgeseli ile kapalı hazinelerini ve anlatılmamış kıssalarını izleyicilere sunmaya hazırlanıyor.

Bodrum, dünya genelinde tanınmış ve sevilen bir tatil beldesi olmasının yanı sıra, pek çok kişinin bilmediği zımnî kıssalara ve pahalara sahip az bir bölge. “Bodrum’un Yüzü” belgeseli, bu eşsiz beldenin derinliklerine iniyor ve bölgeye özel bir paha katan isimlerin etkileyici öykülerini sunuyor.

“Bodrum’un Yüzü”, Turizmden müziğe, sanattan mahallî mesleklere kadar pek çok insanın tanımaya fırsat bulamadığı pahalı isimler, etkileyici tarihi ve muvaffakiyet öykülerini bahis alan bir belgesel olarak hazırlandı. Toplamda 8 kısımdan oluşan bu belgesel, her biri 20-35 dakikalık kısımlardan oluşuyor. “Bodrum’un Yüzü” belgesel projesinde; Sibel Kabaağaçlı, İsmet Cengiz, Erman Aras, Yücel Köyağasıoğlu, Cengiz Oral, Galip Gür, Aysu Türkoğlu, Lena Erdil, Dağlarca Çağlar, Ali Subaşıoğlu, Kaan Çakır, Muzaffer Akyol, Erkan Oğur, Derya Alabora, Fatih Erkoç, ve Selçuk Prosedür üzere birbirinden kıymetli 70 isim bulunuyor.

Belgeselin yönetmenliğini Raşit Algül yaparken; yapımcılığını ise Raşit Algül ve Murat Oğan üstleniyor.

Görsel ve bülten: https://we.tl/t-d14Hj5gRVk 

Görsel, görüntü ve bülten link:  https://we.tl/t-wfndIzWLXP 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Sanatın Kalbi Bu Yıl da AKM'de Atacak: Beyoğlu Kültür Yolu Festivali Şehre Renk Katacak

Yoruma kapalı.