Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Birleşik Krallık mezunlarını, iş hayatında bir adım öne taşıyacak ‘İş Görüşmesi Teknikleri Atölye Çalışması’

Birleşik Krallık mezunlarını, iş hayatında bir adım öne taşıyacak ‘İş Görüşmesi Teknikleri Atölye Çalışması’

 

British Council’ın Alumni UK platformu, Birleşik Krallık mezunlarına özel sunduğu ‘İş Görüşmesi Teknikleri Atölye Çalışması’ ile yeni mezunların iş görüşmesi deneyimlerini artırmasına ve iş irtibatları kurmalarına yardımcı oluyor. 

 

British Council’ın, Birleşik Krallık’ta tahsil gören öğrenci ve mezunları bir ortaya getirmek, global ağ ilişkileri sağlamak ve muvaffakiyetlerini kutlamak üzere kurulan Alumni UK platformu, Birleşik Krallık mezunları için fırsatlar yaratmaya devam ediyor. Yeni mezunların iş görüşmesi deneyimlerini artırmak ve daha başarılı mülakatlar gerçekleştirebilmelerini sağlayacak sorulara cevap bulmak için tasarlanan ‘İş Görüşmesi Teknikleri Atölye Çalışması’, 9 Aralık Cumartesi günü The Marmara Pera’da kıdemli İK uzmanlarının iştirakiyle gerçekleştirilecek. 

British Council Bölgesel Kaynak Ortağı Sercim Ayyıldız ve İK Danışmanı ve Koç Seher Memnun Sayman’ın önderliğinde gerçekleşecek atölye, birebir vakitte iştirakçilere yeni ve tecrübeli mezunlarla tanışma ve iş kontakları oluşturma fırsatı da sunacak. İK uzmanları, başarılı bir iş görüşmesinin en güzel uygulamalarını göstermek ve iştirakçilere performansları hakkında geri bildirimde bulunmak için iştirakçilerle deneme görüşmeleri yapacak. İş görüşmesi teknikleri atölye çalışması, Birleşik Krallık mezunlarının – bilhassa mesleklerinin erken bir etabında olanların – patronların beklentilerini anlamalarına ve mesleklerinde gereksinim duyabilecekleri toplumsal hünerleri geliştirmelerine yardımcı olacak.

Sınırlı sayıda kontenjanın sunulduğu atölyeye, British Council Türkiye web sitesi üzerinden kayıt yaptırılabilir.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Atatürk Kültür merkezinde bu hafta 

Yoruma kapalı.