Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

BinBin ve Go Sharing’in Yeni CEO’su Mudzahid Beslija Oldu

Mikromobilite alanında yurt dışına açılan birinci Türk şirketi olarak faaliyetlerini sürdüren BinBin, yurt dışı yatırımlarıyla büyümeye devam ederken CEO koltuğunda değişim yaşandı.  Dünya genelinde 6 ülkede kullanıcılarına pratik ve çevreci bir ulaşım alternatifi sunan şirketin CEO’luk misyonuna Mudzahid Beslija getirildi.

Yüksek lisans eğitimini RMIT Üniversitesi Melbourne’da tamamlayan Mudzahid Beslija, mesleğine 2013 yılında Daily Mail’in sahip olduğu Kollektiv ile başladı. Bu süreçte, mahallî ve global pazarlarda işe alım hizmetlerinin satışlarını kıymetli ölçüde artıran danışmanlık ve yöneticilik misyonlarını üstlendi. 2014-2021 yılları ortasında TRT’de İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak mesleğini sürdürdü. 2020- 2021 yılları ortasında ise Getir Önder Ekibi’nin bir üyesi olarak şirketin İnsan Kaynakları sürecine liderlik etti. 2021 yılından beri BinBin ve Go Sharing’in COO misyonunu üstlenen Mudzahid Beslija, Eylül 2023 itibariyle BinBin ve Go Sharing’in CEO’su ve 1000 Yatırımlar Holding’in icra heyeti üyesi olarak vazifesine devam etmektedir.

 

Kadir Abdik 1000 Yatırımlar Holding İdare Kurulu’nda devam edecek 

BinBin’in kurucu ortağı ve CEO’su olarak 2019 yılından beri misyon yapan Kadir Abdik ise ulaşım, yazılım ve güç üzere farklı kesimlerde faaliyet gösteren 1000 Yatırımlar Holding İdare Şurası’nda faal rol almaya devam edecek. Kadir Abdik’ten bayrak teslimi alan Mudzahid Beslija, milletlerarası tecrübeleriyle sürdürülebilir bir dünya için akıllı ve çevreci kent ulaşımı hizmeti sunarak, mikromobilite kesiminin global dinamiklerine taraf verme maksadıyla yatırımlarına devam eden BinBin ve Go Sharing şirketlerini bir adım daha ileri taşıyacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  BSH'den 978 ailenin 1 yıllık enerji tüketimine denk tasarruf

Yoruma kapalı.