Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Big Bang Startup Challenge’a “Aktif” Destek

Aktif Bank iştiraki Etkin Ventures, dünyanın en uygun üniversite kuluçka merkezi seçilen İTÜ Çekirdek’in her yıl yeni teşebbüslerin en düzgünlerini belirlediği aktifliği Big Bang Startup Challenge’ın bu yılki altın paydaşları ortasında yerini aldı. Etkin Ventures Genel Müdür Vekili ve Teşebbüs Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Yasemin Evsahibioğlu, “İTÜ Çekirdek’te doğan teşebbüslerin muvaffakiyet öykülerine şahit olacağımız için heyecanlı ve mutluyuz” dedi.

 

Aktif Bank ve iştiraki Faal Ventures genç girişimcileri desteklemeye devam ediyor. UBI Küresel tarafından “Dünyanın En Âlâ Üniversite Kuluçka Merkezi” seçilen İTÜ Çekirdek Kuluçka Merkezi’nin düzenlediği Big Bang Startup Challenge çeyrek finalleri 11-19 Ekim tarihleri ortasında, finaller ise 13-14 Aralık tarihlerinde UNIQ İstanbul’da gerçekleştirilecek. Bu yıl 12’ncisi düzenlenecek olan Türkiye’nin en büyük girişimcilik aktifliğini Faal Ventures da altın paydaş olarak destekleyecek. Aktif Bank üst idaresinden Pınar Yılmaz, Gamze Numanoğlu, Kadir Öztürk ve Erkut Baloğlu çeyrek finallerde birçok teşebbüsü kıymetlendirecek.

 

Evsahibioğlu: Girişimcilerin seyahatine eşlik ediyoruz

Big Bang Startup Challenge’ın teşebbüsleri iş ve yatırım dünyası ile buluşturduğunu belirten Etkin Ventures Genel Müdür Vekili ve Teşebbüs Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Yasemin Evsahibioğlu, “Bu manalı aktiflik ile teşebbüsçüler yatırımcı ve fonlarla bir ortaya geliyor, birinci sermayeleriyle buluşup, potansiyel müşterileriyle tanışıyor. Biz de bu muvaffakiyet kıssalarına eşlik etmekten ve şahit olmaktan çok mutluyuz” dedi. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  TEB'in ekonomiye verdiği destek 2023 yılının üçüncü çeyreğinde devam etti

Yoruma kapalı.