Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Bayraklı’nın 5. Anaokulu Onur Mahallesi’ne…

Okul öncesi eğitim yatırımlarına bir yenisini daha ekleyen Bayraklı Belediyesi, bünyesindeki 5’nci Anaokulunun temelini Onur Mahallesi’nde atacak. Lider Sandal “Verdiğimiz kelamları bir bir tutuyoruz ve Bayraklımızın yarınları için çalışıyoruz. 17 Ekim Salı günü, Saat 18.00’de tüm halkımızı temel atma törenimize bekliyoruz” dedi.

SALI GÜNÜ TEMELİ ATILACAK
Bayraklı Belediyesi’nin Onur Mahallesi için projelendirdiği yeni anaokulu 380 metrekare kullanım alanına sahip olacak. Eğitim yuvasında 4 sınıf, 1 uyku odası, 1 yemekhane ve idari ofisler yer alacak. Temel atma merasimi 17 Ekim Salı günü, saat 18.00’de, Onur Mahallesi basketbol alanı yanında gerçekleşecek.

BEMO İLE BÜYÜYORLAR
Onur Mahallesi Anaokulu, Bayraklı Belediyesi’nin 5’nci okul öncesi eğitim kurumu olacak. Daha evvel Ayda Bebek ve Elif Bebek Anaokullarını hizmete açan Bayraklı Belediyesi, Pati İzi Anaokulu’nu tamamlayarak açılışa hazır hale getirmiş, Yamanlar Anaokulu’nun da temelini atmıştı. Bayraklı Eğitim Modeli’nin adil fiyat siyaseti, kaliteli ve çok istikametli eğitim anlayışı veliler tarafından da çok sevildi.

ANAOKULUNDAN ÜNİVERSİTEYE KADAR YANLARINDAYIZ
Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal “Çocuklarımızın eğitimine büyük ehemmiyet veriyoruz. Anaokulundan üniversiteye kadar her an yanlarında olmayı kendimize vazife biliyoruz. Bu emelle 5’nci anaokulumuzun temelini atacağız. Onur Mahallesi’ndeki çocuklarımızı da Bayraklı Eğitim Modeli’nin kaliteli yapısıyla tanıştıracağız” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  EA SPORTS FC FUTURES, UEFA ile ücretsiz dijital antrenman anlaşması yaptı

Yoruma kapalı.