Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Bayraklı’da tüm sokaklar yenileniyor

Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, Manavkuyu’da sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi, vatandaşlar ve esnaf ile buluştu. Lider Sandal “İhtiyaç duyulan her noktada belediye takımlarımız var. Tüm eksikleri kısa müddette gideriyor, halkımıza sağlıklı ömür alanları sunuyoruz” dedi.

 

VATANDAŞLAR ÇOK MEMNUN

Mahalle seyahatlerine sürat kazandıran Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal, belediye bürokratları ve teknik çalışanıyla bir arada bu sefer Manavkuyu’daydı.  Asfalt serimlerini, kilit parke ve kaldırım tamiratlarını yerinde inceleyen Lider Sandal, parklardaki eksiklerin giderilmesi, spor alanlarının yenilenmesi talimatını da verdi. Vatandaşlar ve esnafla da sohbet eden Lider Sandal, talep ve teklifleri dinledi. Yapılan çalışmalar, mahalle sakinlerinde de memnuniyet yarattı.

 

“HER SOKAKTA ÇALIŞMAMIZ VAR”

Bayraklı Belediye Lideri Serdar Sandal “Bayraklımızın her yerinde büyük çalışmalar yürütüyor, cadde ve sokaklarımızdaki eksikleri bir bir gideriyoruz. Yollarıyla, parklarıyla ve toplumsal hayat alanlarıyla vatandaşlarımıza daha çağdaş Bayraklı sunmayı hedefliyoruz. Bunun için her mahallede her sokakta çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Belediye personeline çifte bayram

Yoruma kapalı.