Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Battlefield 2042 6. Sezon: Dark Creations Yayınlandı!

Yeni silahlar, yeni harita, yepisyeni aygıtlar ve daha ziyadesiyle 6. Dönem, tüm Battlefield 2042 oyuncularını aksiyon dolu bir çabaya davet ediyor.

Electronic Arts’ın yayıncı koltuğunda oturduğu Battlefield 2042’nin en karanlık dönemi, Dark Creations ile avcı rolünü alıp avınızın peşine düşmeye hazırlanın. Yesyeni, büsbütün iç yerlerde geçen bir harita, yeni silahlar, aygıtlar ve çok sayıda oynanış güzelleştirmesi içeren Battlefield 2042 Dönem 6: Dark Creations, tüm FPS fanatiklerinin gözdesi olacak.

6. Dönem’de oyuncular, İskoçya’nın Dış Hebrid Dağları’nda gizlenmiş yeni bir haritada, son derece bilinmeyen deneyler gerçekleştiren bâtın bir teknoloji araştırma tesisinde hayatta kalmak için uğraş ediyorlar. Serinin geçmişindeki, Locker Operasyonu (Battlefield 4) ve Metro Operasyonu (Battlefield 3) üzere oyunun fanatiklerinin en sevdiği haritalardan ilham alan Redacted, büsbütün kapalı bir yeraltı ortamına sahip olarak seride bir birincisi gerçekleştiriyor. 

6. Sezon’da oyuncuları bekleyen kimi yenilikler de aşağıdaki üzere sıralanıyor:

 

Yeni Silahlar

VHX D3 – Bu eşsiz ve fütüristik akın tüfeği, optimize edilmiş taşınabilirlik ve üstün bir performansa sahip. Bu özellikler de onu yakın ve orta menzilli savaşlar için bedelli bir silah haline getiriyor.

L9CZ – Yakın arada en düzgün arkadaşınız olan bu yarı otomatik, son derece isabetli ikincil silah, birincil silahınızın cephanesi tükendiğinde imdadınıza yetişiyor.

G428 – Oyuncuların rakiplerini ava dönüştürmesine yardımcı olabilecek isabet ve delme hissesi yüksek, büsbütün yeni bir DMR.

 

Yeni Cihazlar

Cephane ve Tıbbi Keseler – Oyuncular artık kadrolarını cephane yahut sıhhatlerini yenilemelerini sağlayacak keseler atarak destekleyebiliyorlar.

 

Yeni Araç

YUV-2 “Pondhawk”** – Üstün uçuş yeteneklerine sahip, bir oyuncunun ve bir arkadaşının süratli bir biçimde dayanak sağlamasına ve maksatlara süratle varmasına imkan tanıyan dinamik, iki kişilik bir taşıma aracı.

İlginizi Çekebilir;  Battlefield 2042 5. Sezon: New Dawn Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Güçlü silahlar ve kullanışlı aygıtlar içeren yeni Battle Pass* düzeyleri, oyunculara avantaj kazandıracak, yeni dönemin kozmetik eserleri ise düşmanlarınıza daha korkutucu görünmenizi sağlayacak. Tüm bu içeriğe ek olarak 6. dönemde oynanış kalitesine yönelik birçok güncelleme de geliyor.

Battlefield 2042, 12-16 Ekim tarihleri ortasında tüm platformlarda fiyatsız olarak yayınlanarak 6. Dönem’i fiyatsız olarak deneyimleme bahtı sunacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.