Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Başkan Topaloğlu Öğrencilerin Misafiri Oldu

Kemer Belediyesi Ahmet Erkal Dayanak Eğitim Kursu’nda fiyatsız üniversite eğitimi alan 400 öğrenci, kurstaki öğretmenlerle bir arada Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu’nu yemekte konuk etti.

Kurs Müdürü Saut Göv ve öğretmenlerin de katıldığı aktiflikte, öğrenciler meskenlerinde hazırladıkları birbirinden lezzetli yemekleri Lider Topaloğlu ile paylaştı.

Ahmet Erkal Spor Tesislerinde düzenlenen aktiflikte öğrenciler, Lider Topaloğlu’nu alkışlarla karşıladı. Öğrencilerle tek tek selamlaşan Lider Topaloğlu, öğrencilere bir muhtaçlıkları olup olmadığını sordu.

Öğrencilerle yemek yiyen Lider Topaloğlu, yemek sonrasında yaptığı konuşmasında, Ahmet Erkal Takviye Eğitim Kursu’nda bu yıl fiyatsız üniversite eğitimi alan öğrencilerle birinci kez bir ortaya geldiklerini belirterek, öğrencilerin önünde uzun bir yol olduğunu söyledi.

 

Sizlerin en uygun formda eğitim alması için çalışıyorum

Başkan Topaloğlu, geçen sene kursta eğitim alan birçok öğrencinin güzel üniversitelere yerleştiğine işaret ederek, “Geçen sene Şevval Yağmur Öztürk kızımız vardı. Türkiye 117’ncisi, Antalya ve Kemer birincisi oldu ve Koç Üniversitesi’ne gitti. Sizler neden gitmeyesiniz? Öğretmenleriniz ve aileleriniz sizler için çok özverili çalışıyor. Necati hoca olarak ben de sizin en uygun biçimde eğitim almanız için çalışıyorum. Bugün ben sizin misafirinizdim. Bundan sonraki süreçte siz benim konuğum olacaksınız. Sizleri seviyoruz. Hepinizin gözlerinden öpüyorum.” dedi.

 

Bu yılın çok kıymetli bir yıl olduğuna dikkat çeken Lider Topaloğlu, şöyle konuştu:

“Bu yıl Cumhuriyetimizin 100’ncü yılı. Cumhuriyetimizin en büyük özelliklerinden biri bayan erkek eşitliğidir. Mustafa Kemal Atatürk, birçok ülke daha bayanlara seçme ve seçilme hakkı tanımadan bu hakkı Türk bayanına verdi. Türk bayanın ehemmiyeti çok fazladır. Cumhuriyetimizi coşkulu halde kutlayacağız. Hepinizi Haluk Levent konserine bekliyorum.”

Başkan Topaloğlu, öğrencilere Cumhuriyet’in 100’ncü yılına özel tişört vereceklerini kelamlarına ekledi.

İlginizi Çekebilir;  Başkan Altay Taşköprü Alt Geçidi'nde İncelemelerde Bulundu

 

Öğrencilerden Lider Topaloğlu’na teşekkür

Öğrencilerden Semih Akan, eğitime büyük dayanak vermesinden ötürü Lider Topaloğlu’na teşekkür ettiğini belirterek, “Başkanımız emekli öğretmen. Bize büyük katkılar veriyor. Bizimle yakından ilgileniyor.” dedi.

Öğrencilerden Havva Buse Koca da kendilerine verdiği takviyelerden ötürü Lider Topaloğlu’na teşekkür ettiğini tabir ederek, “Necati Liderimiz bize fiyatsız eğitim ve fiyatsız servis dayanağı veriyor. Bu hizmetler Türkiye’de az rastlanan şeyler. Kendisi de emekli öğretmen olduğu için eğitime takviye vermesi bizi çok memnun ediyor. Bizimle bir ortaya gelmesi, verdiği hizmetler çok hoş. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.” tabirlerini kullandı.

Öğrencilerden Serra Seçil Akyürek, Ahmet Erkal Dayanak Eğitim Kursu’nda aldığı fiyatsız eğitimden çok şad olduklarına dikkat çekerek, “Burada fiyatsız eğitim ve fiyatsız servis imkanı var. Yapılan etkinlikler bizi imtihana farklı motive ediyor. Hoş vakit geçiriyoruz. Liderimiz eğitime büyük ehemmiyet veriyor ve bu bizim için çok olumlu.” diye konuştu.

Öğrencilerden Lina Ceren Çakır, Lider Topaloğlu’nun öğrencilere büyük katkıları olduğuna değinerek, “Burada fiyatsız üniversite kursu, fiyatsız servis imkanı var. Burası çok hoş. Öğretmenlerimiz bizimle yakından ilgileniyor. Öğretmenlerimizle arkadaş üzereyiz. Çok mutluyuz. Necati Liderimize her şey için teşekkür ediyoruz.” dedi.

Öğrencilerden Hatice Işık Kolay, üniversite imtihanına hazırlık sürecinde kendilerine takviye olduğu için Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu’na teşekkür ettiğini aktararak, “Kursta öğretmenlerimizle çok uygun anlaşıyoruz. Bize her mevzuda yardımcı oluyorlar. Onlara da ayrıyeten teşekkür etmek isterim.” diye konuştu.

Öğrencilerden Aydın Çavuşoğlu da öğrencilere verdiği takviyelerden ötürü Lider Topaloğlu’na teşekkür ettiğini kaydetti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.