Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Başkan Sandıkçı Esnafları Ziyaret Etti

Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, ilçedeki esnafları ziyaret etti.

Vatandaşa olan yakınlığı, çalışkanlığı, azmi ve gerçekleştirdiği çalışmalarla ilçe sakinlerinden büyük takdir toplayan Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, vatandaşları meskenlerinde ve iş yerlerinde ziyaret etmeye devam ediyor. İlçedeki esnafları iş yerlerinde ziyaret ederek, talep ve tekliflerini dinleyen Lider İbrahim Sandıkçı, onlara iyi işler temennisinde bulundu. Gerçekleştirdiği ziyaretlerde, ilçe esnafıyla uzun müddet sohbet eden Lider İbrahim Sandıkçı, onlara ikram takdim etti.

Talep ve Teklifleri Dinledi

Yenimahalle Mahallesi’ndeki ilçe esnafını ziyaret eden Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, onlara güzel işler temennisinde bulundu. İlçedeki esnaları ziyaret ederek talep ve önerilerini dinlemeye devam ettiklerini belirten Lider İbrahim Sandıkçı, “ Esnaf kardeşlerimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz. Esnaflarımızla bir ortaya gelerek kendilerinin talep ve tekliflerini dinliyoruz. Kendilerinin teklifleri ve mahallelerimizde gerçekleştirmeyi planladığımız çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuyoruz. Rabbim, birliğimizi ve beraberliğimizi daim eylesin. Tüm esnaflarımıza bol ve bereketli çıkarlar diliyorum” diye konuştu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Bu Yıl 6'ncısı Düzenlenecek PhotoMaraton Bir Kez Daha Canon'un Ana Sponsorluğunda İstanbul Sokaklarına Renk Katmaya Hazırlanıyor

Yoruma kapalı.