Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Başkan Kırgöz’den Miting Gibi Aday Adaylığı Açıklaması

Dikili Belediye Lideri Adil Kırgöz, 31 Mart 2024 mahallî seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden belediye başkanı  aday adaylığını Dikili halkının huzurunda açıkladı.

Dikili Atatürk Meydanı’nda miting havasında gerçekleşen aday adaylığı açıklama toplantısında Lider Kırgöz, geçen 5 yıllık misyon süresindeki hizmetleri ve gelecek periyoda yönelik projelerini Dikili halkıyla paylaştı.

Çok sayıda Dikilili vatandaşın ağır ilgi gösterdiği açık hava toplantısında CHP Dikili İlçe Lideri Emre Kırlı açılış konuşması yaptı.

Başkan Kırgöz “Yolumuz uzun, gücümüz yüksek, gençliğimiz var.”

Eşi Nesrin Kırgöz ile birlikte vatandaşları selamlayan Dikili Belediye Lideri Adil Kırgöz meydanı dolduran coşkulu kalabalığa seslenerek “31 Mart 2019’da sizlerin takdirleriyle Dikili tarihinin en yüksek oyunu alarak misyona geldim. Dikili’mizin sıkıntıları büyüktü fakat bizim kendimize olan inancımız de büyüktü. Ne yapacağımızı bilerek geldik. Bu belediyeyi tekrar ayağa kaldıracağız dedik. Bunu başardık. İktisadı güçlü, geleceğe inançla bakan prestijli bir belediye yarattık. Misyona geldiğimde İzmir’in en borçlu ikinci belediyesiydik, bugün en borçsuz ikinci belediyesiyiz. Dikili’miz için gecemizi gündüzümüze kattık. Hengameden değil hizmetten beslendik. Ayrıştıran değil birleştiren olduk. Bu meydanda olduğu üzere “Birlikte Dikili” olduk. Gücümü, yüzünü aydınlığa dönmüş, tutumunu Cumhuriyetten, özgürlükten, Atatürk’ten yana koymuş, insanlığın kitabını yazmış siz pahalı Dikili halkından aldım. Beş yıllık misyon süremde sizlerin takviyesini daima yanımda hissettim. İlçe örgütümüze, belediye çalışanlarımıza, meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Aileme ve eşime de teşekkürü borç bilirim. Her vakit yanımda oldular. Müracaatımızı yaptık. Sizlerin huzurunda, kuruluşun ve kurtuluşun, Ulu Başkanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün partisi CHP çatısı altında ancak tüm Dikili’yi kucaklayan bir anlayışla bu ilçeyi 5 yıl daha yönetmeye talibim. Dikili’de her şey bundan sonra daha özel ve daha hoş olacak.” dedi.

İlginizi Çekebilir;  Japon Deprem Uzmanı Yoshinori Moriwaki 12 İlde Gerçekleşecek Deprem Seminerlerine Başlıyor

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.