Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Başkan Erdem, Cumhuriyet Mahallesi’ndeydi

Nilüfer Belediye Lideri Turgay Fazilet, ‘Başkan Burada’ karavanıyla Cumhuriyet Mahallesi’nde mahalle muhtarı ve sakinlerinin talep, teklif ve şikayetlerini dinledi.

Periyodik aralıklarla mahalleleri ziyaret ederek, hizmet muhtaçlıklarını ve yaşanan problemleri yerinde inceleyen Nilüfer Belediye Lideri Turgay Fazilet, ‘Başkan Burada’ buluşmaları kapsamında Cumhuriyet Mahallesi’ni ziyaret etti. 

Başkan yardımcıları ve ünite müdürlerinin de hazır bulunduğu ziyarette vatandaşlarla tek tek konuşan Lider Fazilet, şikayetlerini dinledi.

Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Dilek Tez’in de eşlik ettiği ziyarette vatandaşların kentsel dönüşüm, yüksek konut fiyatları, pahalılık ve altyapı ile ilgili meselelerini dinleyen Lider Fazilet, bunlarla ilgili yaptıkları çalışmalarını anlattı.

Mahallenin aile sıhhati merkezinin yetersizliğinden bahseden vatandaşlarla da konuşan Lider Fazilet, yapının mevcut yerinde yenileneceğini kaydetti. Yer meşakkatinden ötürü aile sıhhati merkezinin öteki bir yerde yapılamayacağını tabir eden Lider Fazilet, bununla ilgili iki kademeli projenin bulunduğunu aktardı. Yeni bir yerin gösterilmesi durumunda bu yatırımı oraya da yapabileceklerini ekleyen Lider Fazilet, aksi durum olmazsa 2024 yılında yenileme çalışmasını gerçekleştireceklerini kaydetti.

Konuşmaların akabinde pazar alanını da gezen Lider Fazilet, vatandaşlar ve pazarcılarla sohbet etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Kartepe'nin Gençlerine başarı ödülü 

Yoruma kapalı.