Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Başkan Abdullah Özyiğit, İnönü Mahallesi’nde Esnafları Ziyaret Etti

Mersin Yenişehir Belediye Lideri Abdullah Özyiğit, İnönü Mahallesi’ni gezerek esnaflar ve bölgedeki vatandaşları ziyaret etti. Mahalle sakinlerinin görüşlerini alan Lider Özyiğit, bölgede devam eden çalışmaları da yerine inceledi.

Yenişehir Belediye Lideri Abdullah Özyiğit, ilçeye bağlı 32 mahallede periyodik olarak yaptığı ziyaretlere İnönü Mahallesi’de devam etti. Lider Özyiğit, Mersin’in en ağır alışveriş ve sosyal yaşam alanlarından biri olan İnönü Kushimoto Sokağı ve etrafındaki sokaklarda vatandaşlarla bir araya geldi. Lider Abdullah Özyiğit’e İnönü Mahalle Muhtarı Adnan Giray Atilla da eşlik etti.

Halkın görüşlerinin kendileri için kılavuz olduğuna vurgu yapan Lider Abdullah Özyiğit, “Bugün yaptığımız ziyaretler sırasında hem mahalledeki esnafımızı hem de vatandaşlarımızı dinledik, ihtiyaçlarınızı not aldık ve mevcut çalışmalarımızı inceledik. Halkımızın görüşleri, talepleri ve önerileri, kentimizi daha yeterli bir yer haline getirmek için kılavuzumuzdur. Tüm hemşehrilerime kıymetli katkılarından ötürü şükranlarımı sunuyorum. Yenişehir’i daima birlikte daha yaşanabilir, daha inançlı ve daha huzurlu bir kent haline getirmek için çalışmalarımızı kararlılıkla sürdürmeye devam edeceğiz.”diye konuştu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Saray Belediyesi Yaz Atölyeleri'ne renkli açılış

Yoruma kapalı.