Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

AXA Sigorta Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu ile  “Değerler Ortaklığı”na İmza Attı

 

AXA Sigorta Teknik Yönetici Hüseyin Eroğlu ile 

“Değerler Ortaklığı”na İmza Attı

                                                                                                                                                                                                                                                   

Türkiye’de 130 yılı aşkın müddettir sigorta bölümüne öncülük eden AXA Sigorta, “İnsanlığın gelişmesi ismine beşerler için kıymetli olanı korumak” maksadıyla Türk sporunu desteklemeye devam ediyor. Ülkemizde sporunun sürdürülebilirliğine ve gelişimine katkı sunan Şirket; hayat biçimiyle, spora ve futbola verdiği kıymetle, gençlere sağladığı katkılarla Türk futbolunda çok özel bir yeri olan Teknik Yönetici Hüseyin Eroğlu ile sponsorluk mukavelesi imzaladı.

 

 

AXA Sigorta ‘değerli olanı korumak’ misyonunun bir kesimi olarak, spora sağladığı dayanağı Hüseyin Eroğlu ile imzaladığı sponsorluk muahedesi ile sürdürüyor. Yılport Samsunspor’u 11 yıl ortadan sonra Harika Lig’e çıkarmış, 3. Lig’de teslim aldığı Altınordu Futbol Kulübü’nü iki şampiyonlukla Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 1. Lig’e taşımış, ortalarında Çağlar Söyüncü ve Cengiz Ünder’in de yer aldığı onlarca yıldız futbolcuyu yetiştirmiş başarılı Teknik Yönetici Hüseyin Eroğlu ile yaptıkları mutabakatın bir sponsorluktan daha fazlası olduğunun altını çizen AXA Sigorta, imzaladıkları mukavelenin bir “Değerler Ortaklığı” olarak kıymetlendirilmesi gerektiğini belirtti.

İlginizi Çekebilir;  Didim'de temizlik ekiplerinden sabah mesaisi 

 

AXA Sigorta ile Hüseyin Eroğlu’nun kıymetler iştiraki, AXA Sigorta Genel Müdürlük binasında üst seviye yöneticilerin iştirakiyle düzenlenen imza merasimi ile resmiyet kazandı. Merasimde, AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, Hüseyin Eroğlu’nu son 5 yıldır yakından takip ettiklerini belirterek şunları söyledi: ”Bugün bizim için çok manalı. Bu yola çıkarken Hüseyin Eroğlu’nun sportmen kimliğini profesyonel iş dünyamızda nasıl kıymetlendirebiliriz diye düşündük ve gördük ki kendisinin bize katacağı çok şey var. Kadro oyunu oynamak sadece sporda değil, iş hayatında hatta hayatın her alanında çok değerli. Hüseyin Hoca, kadro oyununun nasıl oynanacağını hem Türk spor topluluğuna hem de grubumuza gösterecek çok hoş bir örnek. Zorluklarla nasıl çaba edilir, geleceğe umutla nasıl bakılır, geleceğe umutla bakmak için nasıl yatırım yapılır bahislerini spor perspektifinden iş dünyasına aktarmayı amaçlıyoruz. Sürdürülebilir gelişim ve büyüme seyahatimizde her alandan beslenmek bizim için çok değerli. Hüseyin Eroğlu’nun hem çalışma arkadaşlarımıza hem de acentelerimize tecrübeleriyle katkı sağlayacağına gönülden inanıyorum.” dedi.

 

Teknik Yönetici Hüseyin Eroğlu ise AXA Sigorta’nın kendisinde çok özel bir yere sahip olduğunu vurgulayarak, “Sanırım Türkiye’de çok uzun yıllar sonra birinci kere bir kurum ile teknik yönetici ortasında bu türlü bir imza atılıyor. Her vakit birincileri yapan AXA Sigorta benim için çok özel bir yere sahip. AXA Sigorta’nın pahaları ile benim futbola, hayata, aileme ve geleceğe bakış açım birebir uyumlu. Bizim için bedelli olan her şeyi muhafazaya ve bunu sürdürülebilir hale getirmeye gereksinimimiz var. Birlikte örnek bir öykü yazacağımıza inanıyor, AXA Sigorta’ya, AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken’e ve grubuna çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.