Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Aslı Kılıç’la Beyaz Sayfa İzleyicilerini Ekrana Kilitledi

Ünlü sunucu ve Psikolog Aslı Kılıç şu ana kadar dört kısım dür devam eden sabah jenerasyonu programı Beyaz Tv’de izleyicileri ekran başına topladı. Bir çok ünlü simaya danışmanlık veren Aslı Kılıç, vermiş olduğu ruhsal terapi ve özel aile danışmanlığı ile beğeni topluyor. Her Perşembe 7:45’te Beyaz TV’de yayın da olan “Aslı Kılıç’la Beyaz Sayfa” iş ve sanat hayatının ünlü simaları programında ağırlıyor.

 

Aslı Kılıç kimdir?

Aslı Kılıç 23 Ocak İstanbul doğumlu olup 1.71 uzunluğunda, ela gözlü ve aslen Malatyalıdır. Lise tahsilini Ahmet Şimşek Kolejinde tamamladıktan sonra Yeditepe Üniversitesi İngilizce Psikoloji kısmını kazanmıştır. Bu esnada İngilizce Sosyoloji kısmını de okumaya karar verip başvurarak burslu olarak İngilizce Sosyoloji kısmı ile de yandal yapmıştır.  Psikoloji ve Sosyoloji kısımlarının yanına da İnsan Kaynakları İdaresi kısmını ekleyerek 4 yılda 3 üniversiteyi Muvaffakiyet dokümanı ve Onur Dereceleriyle bitirmiştir. Fransız Lape, Moodist, Balıklı Rum Hastanesi ve NP Nöropsikiyatri hastanelerinin psikiyatri kliniklerinde Amatem-bağımlılık, Psikoz, Şizofreni, Bipolar bozukluk, Anksiyete ve Dert Bozuklukları, Panik bozukluk, Obsesif Kompülsif Bozukluk, Borderline ve Depresyon/Majör Depresif bozukluğa sahip hastalar ile istekli olarak çalışarak müşahede yapmıştır.  Uzmanlık için Yüksek Lisansa başvurup kabul alan Aslı Kılıç Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji kısmını 4 üzerinden 3.83 ortalama ve Yüksek Onur derecesi ile tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog unvanını almaya hak kazanmıştır. Bu sırada eğitimlerine devam ederken Cinsel terapi, Travma sonrası Gerilim Bozukluğu, Bilişsel davranışçı terapi, Dinamik terapi, MMPI kişilik testleri uygulayıcı eğitimi, Kişilerarası Danışmanlık, Vücut lisanı, Liderlik ve idare teknikleri eğitimlerini tamamlayarak bu alanlarda da uzmanlaşmıştır.  

İş hayatına 2021 yilinda Londra merkezli bir şirketin Türkiye yöneticiliğini üstlenerek başlamıştır, ileri seviyede İngilizce, Almanca ve başlangıç seviyesinde Fransızca bilmektedir. Danışmanlık verdiği ünlü isimleri etik gereği  açıklamayan Aslı Kılıç Şimdilerde ise terapi seanslarına online olarak devam etmekte olup birebir vakitte da Beyaz TV’de kendi ismini taşıyan ‘Aslı Kılıç’la Beyaz Sayfa’ televizyon programının sunuculuğunu ve psikologluğunu üstlenmektedir.

İlginizi Çekebilir;  Selim Sırrı Paşa Konağı'ndan Doğu-Batı Tınıları Yükseldi

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.