Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Asido, 7. Uluslararası Adana Lezzet Festivali’nde Binlerce Ziyaretçiyle Buluştu

Şenliğe katılan uzmanlar ve ünlü şefler, Adana’nın en baharatlı yemeklerinin akabinde, Humanis’in Tüketici Sıhhati alanında kullanıma sunduğu Asido, tesirini Milletlerarası Adana Lezzet Festivali’nde bir sefer daha kanıtladı. Şenlik boyunca Türkiye’nin ve dünyanın birçok yerinden gelen ziyaretçiler Adana’nın birbirinden lezzetli, bol baharatlı ve acılı tatların deneyimleme fırsatı yakaladılar.

 

Asido çiğneme tableti mide asidini önlerken, içerisindeki kalsiyum ve magnezyum sayesinde sindirim sisteminin olağan işlevine dönmesine yardımcı olur. Asido Nane, Tropic ve Frutti aromalı güçlü tat seçenekleriyle mide yangınını denetim altına alır.

 

Yemeklerden sonra Asido’nun mide yanması ve sindirim sorunlarının önleyici tesiri sayesinde, lezzet şöleni yaşayan şenlik ziyaretçilerinin damaklarının tadını kaçırmamak için yanlarındaydı. Asido Şenlik boyunca standa gelen ziyaretçilere tecrübe yaşattı. Asido’nun uzman grubu ziyaretçilere eserin kullanımı, içeriği, satış noktaları ile ilgili değerli bilgiler aktardı. Büyük ilgi gören Asido, Nane, Tropic ve Frutti ile 3 farklı aroması seçeneğiyle lezzet tutkunlarından tam not aldı.

 

Asido 3 gün süren şenlikte her biri kendi alanında uzman konukları ağırladı. Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı Taylan Kümeli, ünlü şef Hazer Amani, Gastronomi Müellifi Talip Bayram, ünlü sunucu Yeliz Doğramacılar, yemek ve lezzet içerikleri hazırlayan Nadir Mutfakta ve Şahane Gurme ve daha birçok sevilen toplumsal medya fenomeni, Asido standında takipçileriyle değerli bilgiler paylaştı. Türkiye’de birinci sefer Nane, Tropic ve Frutti ile 3 farklı tat seçeneği sunan Asido, gastronomi kenti olarak bilinen Adana’da ağır ilgi gördü.

 

Humanis hakkında:

2010 yılında Saya Küme bünyesinde Pharmactive olarak hizmet vermeye başlayan şirket, 2023 yılından itibaren Humanis ismiyle çalışmalarına devam etmektedir. Her adımında insan odaklı yaklaşımla hareket eden ve ‘Herkes için sürdürülebilir sağlık’ anlayışı ile üreten Humanis, 200 milyon dolarlık bir yatırımla Çerkezköy’de kurduğu üretim tesisi ve AR-GE merkezi ile hem kesime hem de Türkiye’ye kıymetli katkılar yapan bir sıhhat şirketidir.

İlginizi Çekebilir;  Antalya Büyükşehirden Akseki'nin yayla yollarına bakım

Dünyanın en büyük küresel ilaç firmaları ile üretim iştiraki yaparak memleketler arası pazarda da yetkinliğini kanıtlayan Humanis, inovatif, emniyetli ve etik pahalar çerçevesinde tüm dünyada beşere ve insan ömrüne paha yaratmayı hedeflemektedir. Pediyatri, kardiyoloji, göğüs hastalıkları, kulak-boğaz-burun, dahiliye, enfeksiyon, gastroenteroloji, dermatoloji, fizik tedavi ve rehabilitasyon, ortopedi ve acil üzere birçok farklı tedavi alanda tesirli bir portföye sahip olan Humanis, insan odaklı yenilikçi sıhhat ideolojisini sürdürmek ismine Tüketici Sıhhati alanında da eserler sunmaktadır. Humanis, farklı tedavi alanlarında sunduğu tahlilleri ile sağlıklı bir geleceğe sahip çıkmak için çalışıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.