Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Antalya Kitap Fuarı’na müzikal söyleşi renk kattı 

 

Antalya Kitap Fuarı’na müzikal söyleşi renk kattı 

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi mesken sahipliğinde bu yıl 13’üncüsü gerçekleştirilen Antalya Kitap Fuarı tüm süratiyle sürürken müzikçi Ege, müzikal söyleşisiyle fuara renk kattı. 

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi mesken sahipliğinde bu yıl 13’üncü defa Antalyalılar ile buluşan Antalya Kitap Fuarı tüm süratiyle sürüyor. Antalya Kitap Fuarı, 8’inci gününde yazar-okur buluşmalarıyla kitapseverlerin ağır ilgisiyle devam ediyor. Fuarın ziyaretçileri hem sevdikleri muharrirler ile tanışma fırsatı bulurken hem de bol bol kitap alma talihi buluyor. 

KEMAL SUNAL’IN KIZI OLMAK ÇOK HOŞ BİR DUYGU

13. Antalya Kitap Fuarı’nın 8’inci gününde müelliflerden Aşkın Güngör, Cemil Aras, Fatih Tuncay, Hidayet Karakuş, Işık Öğüt, İbrahim Kemal Er, Nilay Ulu ve Seyfettin Avcu imza günleriyle okurlarıyla buluştu. Antalya Kitap Fuarı’nda müellif Tansu Duran, Feyzullah Arslan, Ezo Sunal ve müzikçi Ege söyleşileriyle hayranlarıyla bir ortaya geldi. Çocuk kitaplarıyla sevenleriyle bir ortaya gelen Ezo Sunal, ailelilere keyifli dakikalar yaşattı. Türk sinemasının unutulmaz isimlerinden Kemal Sunal’ın kızı olan Ezo Sunal, hayranlarının sorularını yanıtlarken, Kemal Sunal’ın kızı olmanın çok hoş bir his olduğunu söyledi. Ezo Sunal, babası Kemal Sunal ile birlikte sokakta yürümenin çok güç olduğunu belirterek, “Babamın çok seveni vardı. Babamla sokakta yürümek çok zordu. O günleri unutamam” dedi. 

ŞARKICI EGE’DEN YENİ KİTAP MÜJDESİ 

Antalya Kitap Fuarı’nın bir öbür müellifleri ortasında yer alan sanatçı Ege, müzikal söyleşisiyle fuara renk kattı. Sanatçı Ege, söyleşiye sevilen modülleri ile başlayarak, sevenlerine nostalji yaşattı. Sevenlerine birkaç kesim seslendiren Ege, daha sonra hayranlarını kitap yazma serüvenini paylaştı. Şu ana kadar 3 kitap yazdığını söyleyen Ege, yakın vakitte yeni kitabının çıkacağı muştusunu verdi. Ege, sevenlerine en sevdiği modüllerin manalarını paylaşarak, keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. 13. Antalya Kitap Fuarı, hafta sonundu çok ağır bir programı Antalyalılara kitap dolu bir hafta sonu yaşatacak. Antalya Kitap Fuarı, 10.00 ile 20.00 saatleri ortasında ziyarete açık kalacak. 

İlginizi Çekebilir;  İcardi mi, Ronaldo mu, Messi mi?

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.