Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Anadolu Sigorta’nın Platin Sponsoru Olduğu Maximiles Black The Bodrum Cup Tamamlandı

Anadolu Sigorta’nın Platin Sponsoru Olduğu Maximiles Black The Bodrum Cup Tamamlandı

 

 

Anadolu Sigorta’nın Platin sponsorları ortasında yer aldığı Maximiles Black The Bodrum Cup’ın final etabı tamamlandı ve kazananlar muhakkak oldu. 21 Ekim’de yapılan son yarışın akabinde Ağanlar Tersanesi’nde düzenlenen merasimle mükafatlar sahiplerini buldu.

 

Anadolu Sigorta’nın bu sene altıncı kere sponsor olduğu Maximiles Black The Bodrum Cup, 21 Ekim Cumartesi günü tamamlandı. 100’ün üzerinde yat, 2 bine yakın yelkenci ve 10 bine yakın ziyaretçiyi ağırlayan The Bodrum Cup, 2 Ekim’de Selanik’ten başladı, akabinde Çanakkale ve İstanbul’a uğradıktan sonra Bodrum’a döndü.

21 Ekim’de Bodrum – Bodrum rotasında tamamlanan son etabın akabinde kazananlar belirlendi. Maximiles Black 35. The Bodrum Cup’ın kazananı Gara Poşet oldu.  Anadolu Sigorta’nın mükafatı olan “The Challenge Winner of 2023” kategorisinde de birincilik mükafatını yeniden Gara Poşet kazandı. Anadolu Sigorta tertibe 6 yıldır sponsor olduğu için de ödüllendirildi.

Bu yıl Maximiles Black 35. The Bodrum Cup kazananına takdim edilen kupaların ana esin kaynağı, Cumhuriyetin 100’üncü yılı oldu. Ressam ve heykeltıraş Hanefi Kâfi tarafından tasarlanan kupalar sahiplerine Ağanlar Tersanesi’ndeki merasimde takdim edildi. 

 

“6 yıldır desteklemekten memnunluk duyuyoruz”

Tüm faaliyetlerini sürdürülebilirlik odağında gerçekleştiren Anadolu Sigorta, sponsorluk dayanaklarını tekrar bu ana bakış açısıyla hayata geçiriyor. 6 yıldır Bodrum Cup’ı desteklediklerini lisana getiren Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mehmet Tuğtan, “Faaliyetlerimizi ekonomik, çevresel ve toplumsal katma kıymet yaratma vizyonuyla sürdürüyoruz. Bunu toplumsal tesiri yüksek projelerle de destekliyoruz. Deniz odaklı ekonomik faaliyetleri tanımlayan mavi iktisada dikkat çeken Bodrum Cup ile iş birliğimiz de bunun bir sonucu. 6 yıldır destekçisi olduğumuz tertip bu yıl yeniden kıyasıya yarışlara konut sahipliği yaptı. Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı nedeniyle Büyük Önder’in doğum yeri olan Selanik’ten başlayan yarışlar aktifliğe başka bir mana kattı. Her geçen yıl daha geniş bir coğrafyaya yayılan Bodrum Cup’ı bu yıl da desteklemekten büyük memnunluk duyduk” dedi.

İlginizi Çekebilir;  Mumcular Barajında Su Bitti Baraj Kapatıldı

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.