Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Anadolu Hayat Emeklilik, Pazarama ile İş Birliğine İmza Attı

Anadolu Hayat Emeklilik, Çocuğum için BES planının dijital satışı için e-ticaret bölümünün süratle büyüyen yenilikçi platformu Pazarama ile yeni bir iş birliği başlattı. Ferdi emeklilik ve hayat sigortası eserlerinin farklı dijital platformlardan ulaşılabilir olmasını ve bu sayede müşteri kitlesini genişletmeyi hedefleyen Anadolu Hayat Emeklilik, bireylerin birikim ve muhafaza tahlillerinden süratli ve pratik biçimde faydalanarak geleceklerini garanti altına alabilmelerini mümkün kılıyor.

Anadolu Hayat Emeklilik, e-ticaret bölümünün süratle büyüyen yenilikçi platformu Pazarama ile gerçekleştirdiği iş birliği ile eserlerine AHE dijital kanallarının yanı sıra farklı dijital kanallardan da erişilmesini sağlıyor. İş birliği kapsamında hem Pazarama web sayfası hem de taşınabilir uygulamasında “Çocuğum için BES”  ürününün yer aldığını belirten Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdür Yardımcısı Didem Makaskesen, “4 milyon etkin kullanıcıya sahip online alışveriş platformu “Pazarama’nın; web sitesindeki “Ayrıcalıklar” ekranı, taşınabilir uygulamasında ise ana sayfadaki reklam alanı aracılığıyla Çocuğum için BES eserimize ulaşan ebeveynler Anadolu Hayat Emeklilik dijital kanalları üzerinden dakikalar içerisinde çocuklarının gelecekleri için bugünden tasarruf yapmaya başlayabiliyor. Müşterilerin süratle değişen gereksinim ve beklentilerini yakından takip ederek, dijital yetkinliklerimizi artırmaya değer veriyoruz. Önümüzdeki devirde de farklı tasarruf ve muhafaza eserlerini alternatif dijital platformlar aracılığıyla müşterileriyle buluşturmak, bireylerin süratli ve pratik halde uçtan uca eser satın alım sürecini basitçe gerçekleştirmelerini sağlamak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” biçiminde konuştu. 

Pazarama Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı M. Bülent Kutacun, “Mevcut durumda online alışverişten, otel-uçak rezervasyonuna, araç kiralamadan, market alışverişine kadar birçok farklı hizmeti tüketicilerle buluşturuyoruz. Müşterilerimizin tüm gereksinimlerini tek bir platformdan karşılama gayemiz doğrultusunda tasarruf muhtaçlıkları için de bir tahlil olmak istedik. Bu yaklaşımımız kapsamında Anadolu Hayat Emeklilik’in ferdî emeklilik ve hayat sigortası ürünlerine Pazarama platformu üzerinden ulaşılabilir olmasını çok pahalı buluyor, önümüzdeki periyotta bu alandaki çeşitliliği artırmayı hedefliyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilir;  Hepsiburada, 2023 yılının ilk altı ayının alışveriş trendlerini açıkladı

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.