Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Anadolu Efes Spor Kulübü Mobil Uygulaması Yenilendi

Anadolu Efes taraftarının dijital buluşma noktası “Anadolu Efes Spor Kulübü Taşınabilir Uygulaması” yenilenen tasarımı, yeni teknolojik altyapısı, kampanyaları ve çok daha ziyadesiyle yayında.

 

Kurulduğu günden bu yana Türk basketbolunda imza attığı projelerle öncü kulüplerden biri haline gelen Anadolu Efes Spor Kulübü, dijitalleşmeye verdiği değerle de isminden kelam ettiriyor. Markalaşan maç atmosferinin yanı sıra taşınabilir uygulaması sayesinde taraftarına eşsiz içerikler sunan Anadolu Efes, yeni dönemde farklı sürprizlerle taraftarının karşısına çıkıyor.

 

Modern çizgilerle Kaizen Technology yine tasarlanan ve geliştirilen uygulamanın orta yüzü kullanıcılara çok daha fonksiyonel bir kullanım sağlarken, taraftarlar kulüp hakkındaki tüm bilgilere çarçabuk ulaşabilecek.

 

Fan Club puanları yeni uygulamada da geçerli olacak

 

Canlı istatistiklerden kampanyalara pek çok bahiste avantajlar sunan uygulamaya daha evvel üye olan Anadolu Efes Fan Club’lıların puanları ise yeni periyotta de geçerli olacak. Eski puanlarını tekrar etkin etmek isteyen kullanıcıların, sisteme kayıtlı e-posta adresleriyle giriş yapmaları kâfi olacak.

 

Anadolu Efes partnerlerinin Fan Club üyelerine özel kampanyaları devam ediyor

 

Yenilenen taşınabilir uygulamada Anadolu Efes Spor Kulübü partnerlerinin Fan Club üyeleri için özel olarak hazırladığı eşsiz kampanyalar da yer almaya devam ediyor. Birbirinden avantajlı ve ayrıcalıklı kampanyalar, yenilenen uygulamada Anadolu Efes taraftarlarını bekliyor.

 

Anadolu Efes özel içerikleri Anadolu Efes Spor Kulübü Taşınabilir Uygulaması’nda

 

Taraftarların her muhtaçlığını karşılayacak yeni uygulamada Anadolu Efes özel içerikleri de olacak. Anadolu Efes’in başarılı oyuncularından Başantrenör Fazilet Can’a, Turkish Airlines EuroLeague haberlerinden Türkiye Sigorta Basketbol Üstün Ligi’ne özel hazırlanan pek çok eşsiz içerik Anadolu Efes taraftarı için yenilenen uygulamada olacak.

Basketbolseverler, Anadolu Efes Spor Kulübü Taşınabilir Uygulaması’nı Google Play Store ve iOS App Store’dan indirip saniyeler içerisinde ve fiyatsız bir biçimde Fan Club üyesi olabiliyor. #BenimYerimBurası diyen tüm Anadolu Efesliler, yenilenen Anadolu Efes Spor Kulübü Taşınabilir Uygulaması’nda buluşuyor.

İlginizi Çekebilir;  Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi Şampiyonu Anadolu Efes Oldu

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Yoruma kapalı.