Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Allianz Türkiye, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları’na Hazırlanan Mete Gazoz ve Merve Dinçel’in Ana Sponsoru Oldu

Allianz Türkiye, ‘Şampiyonlar Allianz’da Buluşuyor’ sloganıyla yeni sportmen iş birliklerine imza attı. Hem Cumhuriyetin hem de Allianz Türkiye’nin 100. yılında ‘Birlikte, Umutla’ diyerek spora ve atlete olan dayanağını genişletmeye devam eden şirket, ulusal sportmenler Mete Gazoz ve Merve Dinçel ile sponsorluk muahedesi yaptı. Allianz Türkiye muahedeyi, ulusal okçu Mete Gazoz ile ulusal tekvandocu Merve Dinçel’in genç yaşta ulaştıkları büyük muvaffakiyetleri anlatan, çocukluk fotoğraflarının da yer aldığı bir görüntü ile duyurdu.

 

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda altın madalya kazanarak okçulukta Türkiye tarihinde bir unsur imza atan ulusal okçu Mete Gazoz ile bu yıl Dünya Tekvando Şampiyonası’nda altın madalyayı alarak başarılarına bir yenisini ekleyen ulusal tekvandocu Merve Dinçel, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları’na Allianz Türkiye ana sponsorluğunda hazırlanacak.

 

Allianz Türkiye Pazarlama ve Dijital Sigortalar Genel Müdür Yardımcısı Onur Kırcı, Mete Gazoz ve Merve Dinçel’in umut dolu muvaffakiyet kıssalarının herkese ilham olduğunu belirterek şunları söyledi: “Allianz Türkiye olarak gelecek jenerasyonlar için bedel yaratma seyahatimizde, spora ve atlete verdiğimiz takviyesi genişleten yeni bir devir başlatmış ve birinci adımımızı ulusal paralimpik yüzücümüz Sümeyye Boyacı’nın ana sponsoru olarak atmıştık. Artık Mete Gazoz ile Merve Dinçel de Allianz Türkiye ailesine katıldı. Ülkemizin yetiştirdiği başarılı genç atletlere takviye olmaktan ve onlarla birlikte yürümekten memnunluk duyuyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Dağ Bisikleti Downhill Cup Gölcük'te Büyük Heyecana Sahne Oldu

Yoruma kapalı.