Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Albaraka Kültür Sanat Yayıncılık AŞ’nin Yeni Genel Müdürü Fatma Kandemir Oldu

Albaraka Kültür Sanat Yayıncılık AŞ’nin Yeni Genel Müdürü Fatma Kandemir Oldu

Albaraka Türk tarafından yapılan açıklamaya nazaran banka, iştirak şirketi olan Albaraka Kültür Sanat Yayıncılık AŞ’nin Genel Müdürlüğü’ne Fatma Kandemir’i atadı.

 

1996’da Sarıyer İmam Hatip Lisesi’nden mezun olan, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu İdaresi kısmında 2000 yılında tamamlayan Kandemir, Kasım 2023 prestijiyle Albaraka Kültür, Sanat ve Yayıncılık AŞ’nin Genel Müdürlüğü’ne getirildi.

 

Fatma Kandemir profesyonel mesleğine perakende bölümünde başladı. 2003-2010 yılları ortasında satın alma, depo-lojistik, operasyon ve iş geliştirme üzere alanlarda satın alma ve lojistik yöneticisi, tedarik müdürü, strateji ve iş geliştirme müdürü üzere farklı rollerde çalıştı.

 

2010 yılından itibaren Mesaş Danışmanlık firmasında İş Geliştirme ve Proje Müdürü olarak çalışma hayatına devam eden Kandemir, 2017 yılında birebir kurum bünyesindeki Bilimevi Basın Yayın A.Ş.’nin Genel Koordinatörlüğü’ne getirildi. İki yüzü aşkın yapıtın genel yayın direktörlüğünü üstlenen Kandemir; ayrıyeten Kitabın Ortası, Makas, Hüma, Bilimevi Dış Siyaset, Bilimevi İktisat mecmuaları ile Dünya Bizim, Dünya Bülteni, Worldbulletin üzere çeşitli çevrim içi edebiyat-kültür/haber platformlarının yayın sorumluluğunu üstlendi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  E-ticaret Müşterisi Tatil Alışverişini Son Dakikaya Bırakmadı

Yoruma kapalı.