Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Akbank, Cumhuriyet’in 100. Yılına Özel Reklam Filmi ile Tarihi Yolculuğu Kutluyor

Akbank yayınladığı özel reklam sineması ile Türkiye’nin güçlü tarihini, bugünün başarılarıyla birleştirerek, Cumhuriyetin 100. yılına hürmet ve sevgi ile bir iz bırakıyor.

Akbank, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını özel bir reklam sinemasıyla kutladı. “Bu Kalp Attıkça Ayrılmayız Cumhuriyet Yolundan” iletisiyle yayınlanan sinema ile Cumhuriyet coşkusu paylaşılıyor. Sinemada Cumhuriyet’in birinci yılları ile bugün ortasındaki sarsılmaz bağ, Cumhuriyet pahaları ile 100 yılda kaydedilen büyük gelişim ve ilerleme, güçlü Türkiye için harcanan uğraşlar ve elde edilen muvaffakiyetler aktarılıyor. Tarımdan teknolojiye, eğitimden sanata her alanda tarihi gelişim seyahati duygusal karelerle ekranlara yansıyor. Kelam ve müziğin Kaan Tangöze’ye ilişkin olduğu, Duman’ın yorumladığı ‘Gönül İster’ modülü bu karelere eşlik ediyor. 

Filmin, Akbank’ın Cumhuriyet’e olan kalpten bağlılığının bir tabiri olduğunu belirten Akbank Marka ve Bağlantı Lideri Beril Alakoç; “Bugün, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını kutlarken, bilimden sanata teknolojiden eğitime her alanda güçlü gelişim seyahatimiz sürüyor. 100 yıl evvel atılan tohumlar bugün meyvelerini veriyor. Cumhuriyetin 100. yılında 75. kuruluş yıl dönümünü kutlayan Akbank da Cumhuriyet yolunda kalpten gelen bir bağlılıkla ilerlemeye devam ediyor. Ülkemizin gelişimine ve büyümesine katkı sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. İleriye umutla bakarak, Cumhuriyetimizin izinde birçok 100 yıllara yol alıyoruz. Bu doğrultuda Türkiye’nin hayallerinin ve maksatlarının yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Geçmişten bugüne, Türkiye’nin ilerlemesine ve büyümesine katkıda bulunmak için çalışmalarını aralıksız sürdüren Akbank, “Cumhuriyetin izinde birçok 100 yıllara” bildirisiyle, Türkiye’nin geleceği için her vakit Cumhuriyetin izinde durma kelamını yineliyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  İzmirliler 92.İEF'de Ata'ya akın etti

Yoruma kapalı.