Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

Abdullah Özdemir “Kentsel Dönüşüm” Alanında Ödüle Layık görüldü

Bu yıl 12’ncisi düzenlenen Buhara Medya Ödülleri’nde Bağcılar Belediye Lideri Abdullah Özdemir, kentsel dönüşüm alanında yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı “Yılın Kentsel Dönüşüm Projesi” ödülünü kazandı.

Her yıl klâsik olarak düzenlenen Memleketler arası Buhara Medya Ödülleri’nin 12’ncisi Ankara’da gerçekleştirildi. “Yeni Muvaffakiyet Hikayelerı” ana temalı programa; siyaset, medya, spor, sanat ve iş dünyasından pek çok kişi katıldı. Farklı kategorilerde başarılı isimlerin ödüllendirildiği gecede “Yılın Kentsel Dönüşüm Projesi” kategorisindeki ödül Bağcılar Belediyesi’ne gitti.

Bağcılar Mutluluğa Dönüşüyor

Göreve geldiği birinci günden itibaren “Bağcılar Mutluluğa Dönüşüyor” mottosuyla kentsel dönüşüm alanındaki çalışmalarına sürat kesmeden devam eden ve ilçe sakinlerinin takdirini toplayan Bağcılar Belediye Lideri Abdullah Özdemir, mükafatın sahibi oldu. Özdemir’i temsilen ödül merasimine Bağcılar Belediye Lider Yardımcısı Emre Urlu katıldı. Konuşmasında mükafatı Özdemir ve Bağcılar ismine aldığını söyleyen Urlu, Buhara Medya ailesine ve tertipte emeği geçenlere teşekkür etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Birleşik Krallık Dışişleri Bakanı, Birleşik Krallık Mezunları ile bir Araya Geldi

Yoruma kapalı.