Aksaray Son Dakika Haberleri 2023

13. Kocaeli Kitap Fuarı’na özel indirimler

Bu yıl 13’üncüsü gerçekleşen Kocaeli Kitap Fuarı beşinci gün heyecanı ile devam ediyor. Türkiye’nin en ünlü muharrirleri ve yayınevlerinin katıldığı dev tertibe Kocaeli’nin yanında etraf vilayetlerden de ziyaretler gerçekleşiyor. Büyükşehir’in düzenlediği 13. Kocaeli Kitap Fuarı’na ağır ilgi gözlenirken, fuara özel indirimler 7’den 70’e herkesin ilgisini çekiyor.

 

YÜZDE 40’A VARAN İNDİRİMLER

Bu yıl yaklaşık 400 yayıncının başvurduğu fuarda özel indirimler kitapseverler tarafından olumlu karşılanırken, yayıncıların da satışlardan şad olduğu söz ediliyor. Okuyucunun kitap fuarına gelmesini manalı kılmak ismine yapılan indirimli kitaplara atak eden okurlar, Kocaeli Kitap Fuarı’na özel yüzden 20’den yüzde 40’a kadar varan indirimden yararlanma fırsatı buluyor.

 

3 TL’YE BİLE KİTAP VAR

13. Kocaeli Kitap Fuarı’nda indirimli kitaplar el yakmıyor. Fuarda 3 TL’ye satılan, yani ekmekten bile ucuz olan kitaplar vatandaşların büyük ilgisini çekiyor.

 

İNTERNETTEN DAHA UCUZ KİTAPLAR BU FUARDA

Yayınevleri yetkilileri, “Kitap tutkunlarının fuara gelmelerini daha manalı kılmak için onlara özel indirimler yapıyoruz. Bu tabi okurun güzeline gidiyor. İnternette daha kıymetli olan kitapları burada daha ucuza alabiliyorlar. Bu da buraya gelmelerinde temel ögelerden bir adedini oluşturuyor” tabirlerini kullandı. Öte yandan fuarda söyleşilere katılan ve imza aktiflikleri düzenleyen müellifler ise okurlarının kendilerine gösterdiği ilgiden son derece memnun.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlginizi Çekebilir;  Ellerinde Kitaplarla Maviliklere Açıldılar

Yoruma kapalı.